top of page

Feel Better Now!© 

program zdrowienia

Czy żyjesz z przewlekłymi migrenami, bólem pleców, bólem stawów lub jakimkolwiek innym bólem, który uniemożliwia ci robienie rzeczy, które chcesz robić w swoim życiu?

Czy czujesz się zmęczona po przebudzeniu lub w dowolnym momencie dnia, bez wyraźnego powodu?

Czy masz trudności z wykonywaniem ruchów, takich jak zginanie, podnoszenie, kucanie lub sięganie nad głowę?

Czy budzisz się sztywna i obolała, niezależnie od tego, czy dzień wcześniej wykonywałaś jakiekolwiek ćwiczenia lub aktywność fizyczną?

Czy doznałaś urazu lub przeszedłaś operację, po której czujesz, że nie odzyskałaś pełnej sprawności i nie możesz robić tego, co chcesz?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na którekolwiek z powyższych pytań, to:
 

Jak te rzeczy wpływają na Ciebie, Twój nastrój, ogólne samopoczucie?

Jak takie samopoczucie wpływa na twoje relacje?

Twoją pracę? Twoją zdolność do utrzymania siebie/rodziny?

Być może przypisujesz te problemy starzeniu się, wykonywanym czynnościom, przebytym urazom/operacjom lub dziedziczeniu genetycznemu i myślisz, że "tak już po prostu będzie".


Być może odwiedzasz kręgarza, fizjoterapeutę, masażystę, akupunkturzystę, psychiatrę/psychologa lub innego rodzaju terapeutę tygodniami, miesiącami lub latami, bez żadnej realnej zmiany swojej sytuacji.

Czy uważasz, że nic nie da się zrobić?


A może czujesz, że po prostu nie znalazłaś odpowiedniej metody lub osoby, która mogłaby Ci pomóc?

A gdybym ci powiedziała, że istnieje oparte na dowodach naukowych rozwiązanie twojego problemu?

Ciało zostało zaprojektowane tak, aby leczyć się i utrzymywać w równowadze. Kiedy nie jest zdrowe i zrównoważone, dzieje się tak z powodu czegoś, co robimy, a co nam przeszkadza!

System powięziowy (dopiero niedawno uznany przez establishment medyczny za istotną część zdrowego funkcjonowania organizmu) bezpośrednio wpływa na prawidłowe funkcjonowanie KAŻDEJ komórki w ciele.

Stres psychiczny, emocjonalny i fizyczny powoduje nadmierny stan zapalny, który następnie zamienia płyn w układzie powięziowym w ciało stałe, sprawiając, że tkanka miękka staje się twarda, napięta i trudna do poruszania. Uniemożliwia to również prawidłowe działanie komórek, co prowadzi do chorób i schorzeń.

Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe jest najskuteczniejszą techniką radzenia sobie z tym problemem w delikatny, ale bardzo głęboki sposób.

Pozwól więc, że zapytam - co chcesz robić w swoim życiu?

Co chcesz osiągnąć w swojej karierze? W swoich związkach?

Wyobraź sobie, że możesz obudzić się bez dokuczliwego, ciągłego bólu; wyeliminować migreny, bóle pleców, bóle stawów lub inne bóle bez leków; przejść przez cały dzień ze znacznie wyższym poziomem energii; zginać, podnosić lub poruszać się bez obawy o ból lub obrażenia.

Pomyśl o tym, jak zmieniłoby to Twoje życie. Pomyśl o wszystkich rzeczach, które mógłbyś robić i cieszyć się nimi, gdy poczujesz się lepiej.

Stworzyłam Feel Better Now! ponieważ:


    Nie każdy jest w stanie spotykać się z wyszkolonym terapeutą Myofascial Release tak często, jak może to być potrzebne do prawidłowego powrotu do zdrowia po urazie/chorobie/operacji.

  Nawet jeśli spotykasz się z terapeutą, wszyscy musimy wykonywać codzienną "self-care" (samo-opieka), aby nasz system powięziowy działał prawidłowo. (Wszyscy moi klienci intensywnych terapii uczą się technik z tego programu).

  Większość ludzi zapomniała (lub nigdy tak naprawdę nie wiedziała), co zrobić, aby upewnić się, że ich ciała i umysły pracują optymalnie.

Stworzyłam Feel Better Now! ponieważ rozumiem, jak trudno jest przeznaczyć dużo czasu na dbanie o siebie. Jako terapeuta manualny, sportowiec wielu dyscyplin, były funkcjonariusz organów ścigania i osoba, która przeżyła raka, nauczyłam się z pierwszej ręki, dlaczego tak ważne jest, aby mieć codzienną rutynę samoleczenia. Ale potrzebowałem sposobu, aby łatwo włączyć ją do mojego dnia, inaczej wiedziałam, że tego nie zrobię. Właśnie dlatego techniki zawarte w Feel Better Now! mogą być stosowane przez każdego, niemal wszędzie.

Tak więc, jeśli jesteś zestresowana, ciągle zmęczona, chora z powodu pracy lub żyjesz z bólem, ten kurs jest stworzony specjalnie dla Ciebie.

IMG_4113.jpg

Co to jest?

  Program składający się z prostych, ale potężnych technik, które pomogą ci poprawić zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne, dzięki czemu będziesz mogła z łatwością sprostać wymaganiom swojego życia zawodowego i domowego.

  To nie jest program ćwiczeń - to program powrotu do zdrowia i jego utrzymania, który daje ci umiejętności i techniki na całe życie, aby pomóc twojemu ciału być zdrowym.

Co otrzymujesz:

  Wprowadzenie do najskuteczniejszych naturalnych technik uzdrawiania (rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, uzdrawianie dźwiękiem wibracji głosowych, i wizualizacja i odprężanie), które stosowane w połączeniu ze sobą dają najskuteczniejsze rezultaty szybciej niż tradycyjne terapie!

  Dożywotni dostęp do programu, aby ćwiczyć techniki, uczynić samoopiekę regularną częścią swojego dnia i zobaczyć, jak zmienia się twoje ciało i życie!

  Pisemny opis technik, dzięki któremu zrozumiesz nie tylko, jak wykonywać każdą z nich, ale także jak każda z nich jest ważna dla twojego ogólnego stanu zdrowia.

  Demonstracja wideo dla każdej techniki, abyś mogła wyraźnie zobaczyć, jak je wykonać.

  Plik audio, który omawia każdą technikę, dzięki czemu nie musisz patrzeć na zegar, aby śledzić, jak długo ją wykonujesz.

  Plik PDF zawierający najważniejsze techniki, a także podstawowe informacje o tym, jak to wszystko działa.

Kurs pomoże ci
 

 • Wyeliminować ból

 • Zwiększyć poziom energii

 • Poprawić mobilność

 • poczuć się lepiej i cieszyć się życiemKurs Obejmuje:
 

 • Trening prawidłowego sposobu oddychania (tak, istnieje prawidłowy sposób!), dzięki czemu wszystkie inne techniki będą działać prawidłowo, twoje komórki otrzymają cały tlen, którego potrzebują do funkcjonowania ORAZ aby pomóc ci natychmiast się zrelaksować!

 • Szkolenie w zakresie wykorzystywania wibracji głosu do uzdrawiania ciała i umysłu.

 • Techniki uwalniania mięśniowo-powięziowego w celu złagodzenia bólu i poprawy mobilności.

 • Techniki pomagające odzyskać pełny zakres ruchu w stawach, abyś mogła zginać się, podnosić i bawić bez bólu oraz pomagać sobie poczuć się lepiej w dowolnym miejscu i czasie.

Ważne!  Oprócz głównego programu otrzymasz również:

 •     szkolenie na żywo pokazujace, w jaki sposób dokonać ewaluacji swojego ciala (jak odnajdowac napiecia i ich zródlo w ciele)

 •     szkolenie na żywo pokazujace jak zadbać i leczyć guzki w piersi

 •     jeden film instruktażowy z mojego programu Your Healing Hands, który pokazuje, jak leczyć swoich bliskich ( w tym dzieci).


(Jeśli nie możesz uczestniczyć w sesji na żywo, otrzymasz jej nagranie).

Zadaj sobie teraz następujące pytania, ponieważ są one kluczowe, jeśli chcesz osiągnąć wyniki w tym programie.

  Czy jesteś gotowa przejąć kontrolę nad swoim procesem zdrowienia i zdrowiem samym w sobie?

  Czy jesteś gotowa zainwestować  5-10 minut dziennie, aby poczuć się lepiej?

  Czy jesteś gotowa zainwestować czas i pieniądze w swoje zdrowie?

  Jak komfortowo czujesz się wydając 1000 Euros, aby uzyskać nieograniczony dostęp do filmów, plików audio i PDF, które nauczą Cię, jak szybko poczuć się lepiej?

Wszystkie treści w kursie są dostępne w języku angielskim i polskim.

Jeśli jesteś gotowa zaangażować się i zainwestować w swoje zdrowie, możesz uzyskać dostęp,

 

wysyłając do mnie maila, na adres shane@treattheelite.com z tytulem "Feel Better Now!". W odpowiedzi przeslę Ci dane do przelewu bankowego.

Jeśli zaś potrzebujesz rozłozyć płatność na raty lub upewnić się, ze program jest dla Ciebie, umow  się proszę na rozmowę ze mną.

W  przypadku płatności ratalnej dostęp do programu rozpoczyna się od opłacenia ostatniej płatności (wyjatek stanowi mozliwość udziału w szkoleniach na żywo - dostaniesz na nie zaproszenie nawet jeśli jesteś w trakcie procesu dokonywania płatności).

 

Co klienci mówią o Feel Better Now!....

"Zasadniczo zmieniło to sposób, w jaki patrzę na mój ból... Nauczyło mnie, jak sobie z nim radzić... Zmieniło moje życie!"  

Curtis H - Ontario, CAN

"Odczuwam dużą ulgę w bólu i stresie... To zmieniło moje życie".   Emily J - Ontario, CAN

"Program pomógł mi zarówno podczas treningów, jak i w codziennych czynnościach. Przed programem nie miałem pojęcia, że nie oddycham prawidłowo... Moje treningi są bardziej wydajne, a moja wytrzymałość sercowo-naczyniowa poprawiła się... Czuję, że moje ciało porusza się teraz w jednym płynnym kawałku, zamiast być sztywnym przez cały czas, zamiast być ciągle obolałym. Gorąco polecam wypróbowanie tego programu. Bardzo mi pomógł".   Jocelyn P - Ontario, CAN

"Głębokie oddychanie było bardzo pomocne podczas zasypiania i pomaga mi szybciej regenerować się podczas WODów (treningów). Od jakiegoś czasu nie odczuwam "silnego bólu mięśni", mimo że ćwiczę 5-6 razy w tygodniu".   Michelle C - Ontario, CAN

"Program przyniósł mi korzyści, ponieważ sprawił, że zacząłem myśleć i wykonywać cotygodniowe fragmenty programu. Odczułem największe korzyści z ruchów z piłką. Ciężko było medytować przez 5 minut. Miałem 3, a potem włączyło się ADHD. Lol ... i utrzymywanie rozciągania przez 5 minut było wyzwaniem, ale wiem, że jest to możliwe. Rozpoznałem swoje napięte obszary i poczułem pewne uwolnienie podczas pracy nad dolną częścią ciała ".   Tabitha Z - Ontario, CAN

IMG_4298.jpg

Program samoopieki z przewodnikiem

Jeśli chciałbyś uzyskać nieco więcej pomocy w swojej uzdrawiającej podróży, ale nie jesteś jeszcze gotowy na intensywną sesję uzdrawiania, ta opcja może być właśnie tym, czego potrzebujesz!

W Programie Samoleczenia z Przewodnikiem otrzymasz:
  wszystko, co zawiera regularny program PLUS

  4 godziny czasu spędzonego ze mną (za pośrednictwem wideo lub osobiście, jeśli to możliwe) podczas programu, aby poprowadzić cię przez techniki i odpowiedzieć na wszelkie pytania.
  ocenę twoich unikalnych potrzeb i sposobu, w jaki możesz je najlepiej zaspokoić
Liczba miejsc w programie z przewodnikiem jest ograniczona i nie będzie on odpowiedni dla każdego. Porozmawiajmy, aby sprawdzić, czy ta opcja jest odpowiednia dla Ciebie! Inwestycja wynosi 3000 EUR.

bottom of page